Moderní výrobní technika nám umožňuje zachovávat vysokou standardní úroveň kvality našich výrobků. Co se týče designových možností a možností zpracování, zcela nové dimense v 3D zpracování nám otevírá počítačově řízená technika - CNC fréza nebo laserové vyřezávání.

Díky stálému rozvoji technického zázemí a letitým zkušenostem našich pracovníků jsme schopni realizovat hliníková, mosazná, nerezová a měděná písmena s velkou přesností a kvalitou zpracování. Povrchová úprava je prováděna především lakováním v novém lakovacím boxu.

Také ve zpracování akrylového skla a display technice jsme se dostali na novou úroveň. Akrylové sklo nabízí široké možnosti při výrobě reklamních nápisů, firemních znaků, stojanů na prospekty či zbočí a ostatních reklamních předmětů.

I přesto stále existuje zájem o precizní ruční práci. Ručně zhotovované skleněné trubice, jako v případě volně umístěných neonů, vyžadují nejvyšší požadavky na ruční a umělecké schopnosti našich spolupracovníků.
Neonová trubice je jeden ze světelných zdrojů s nejdelší životností, uvádí se až 20 000 hodin. Ve skutečnosti je to mnohem déle, klesá pouze světelný tok. Téměř sto let se ve světě neony používají pro osvětlování, světelné efekty a reklamu. Pro jejich jedinečnost, působivost a možnost vytváření libovolných tvarů nebyly prakticky překonány. Lze je libovolně programově spínat, nebo plynule rozsvěcet a opět stmívat. Použitím různých barev skla, plynných náplní a sintračních prášků lze docílit širokou škálu barevných odstínů. Podle velikosti reklamy a potřebné intenzity světla se používají trubice s průměrem od 10 do 22 mm.

Z materiálů jako ocel, hliník, měď, umělá hmota a sklo vznikají v kombinaci se světlem umělecké kompozice. Novým trendem při výrobě světelné reklamy je používání moderního zdroje světla - LED. To vše uspokojí i náročného zákazníka.
Abychom mohli zaručit ideální kombinaci technického a kreativního know-how, zaměstnáváme odborníky z nejrůznějších pracovních oblastí.

Výroba

Ilw

Člen

mezinárodní

skupiny pro výrobu

světelné reklamy

Č.Budějovice-Linz-Salzburg-Insbruck

Vaneon s.r.o.

Nádražní 577

373 44 Zliv

tel.: +420/387 949 911

fax: +420/387 949 916
e-mail: vaneon@volny.cz

vaneon