Chcete se dostat do podvědomí široké veřejnosti? Potom se rozhodněte pro světelnou reklamu! Existuje mnoho způsobů zpracování Vašeho firemního označení. Rádi Vám nabídneme několik možností, budeme se zabývat Vašimi nápady a Vaši představu zrealizujeme do konečné podoby.

sideBar_bg02

Společnost VANEON s.r.o., která působí již několik let v jihočeském regionu, navrhuje, vyrábí a montuje standardní i neobvyklé reklamy.
Pomocí moderní výrobní techniky a dlouholeté zkušenosti dokážeme zrealizovat individuální přání zákazníka v oblasti světelné i nesvětelné reklamy. Díky stálému rozvoji našeho technického zázemí jsme schopni uskutečňovat neobvyklé nápady a realizovat originální a reklamně účinná řešení. Pro každé přání zákazníka najdeme vyhovující řešení od jednotlivých reklamních tabulí s fóliovým polepem nebo digitálním potiskem až k velkoplošné reklamě. Nejefektivněji mohou Vaše firemní označení vyniknout pomocí plastických 3D nápisů. Působením trojrozměrného písma vznikají zajímavé světelné a stínové efekty, přičemž vzhled fasády zůstane zachován. Díky možnosti výběru z rozličných materiálů, např. plastová, hliníková, mosazná, nerezová, měděná nebo pozlacená písmena, dodáte Vaší reklamě originální ráz.

firma

Úvod

Ilw

Člen

mezinárodní

skupiny pro výrobu

světelné reklamy

Č.Budějovice-Linz-Salzburg-Insbruck

Vaneon s.r.o.

Nádražní 577

373 44 Zliv

tel.: +420/387 949 911

fax: +420/387 949 916
e-mail: vaneon@volny.cz

vaneon